Poznaj krzesła biurowe klasy Premium

Krzesła biurowe Premium od ROSART to gwarancja niezawodności i jakości wykonania. W tej kategorii znalazły się krzesła biurowe ze skóry oraz ergonomiczne krzesła z wykończeniem tkaninowym. Zarówno jedne, jak i drugie charakteryzują się niezwykłą wygodą, wysoce estetycznym wyglądem i dokładnie przemyślanymi rozwiązaniami. Modele tapicerowane tkaniną dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych, a w konkretnych przypadkach można wybrać także wersję wyposażenia.

Kategoria: Krzesła biurowe Premium

Aktywne filtry

Krzesła biurowe Premium - ergonomiczne, wysoka jakość | producent Rosart

Krzesła biurowe Premium

Krzesła biurowe klasy Premium - rodzaje

Podstawowy podział krzeseł biurowych klasy Premium obejmuje wspomniane już krzesła z wykończeniem tkaninowym oraz krzesła ze skóry. Wśród używanych przez nas materiałów obiciowych znalazły się tkaniny: Desert, Leni i Wool. Na szczególną uwagę zasługuje tkanina Desert wykazująca właściwości trudnopalne. Do foteli skórzanych wykorzystujemy skórę licową wysokiej jakości, która jest bardzo łatwe w utrzymaniu i konserwacji, dzięki czemu zachowują ekskluzywny wygląd przez długie lata.

Oferta foteli skórzanych ROSART obejmuje modele Grand LT oraz Core, wyposażone w podłokietniki, stabilną podstawę, kółka i regulację wysokości. Spośród modeli z wykończeniem tkaninowym na szczególną uwagę zasługuje Fotel Loft, który dzięki nowoczesnemu designowi sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Posiada wełniane wykończenie, tapicerowane podłokietniki, wysokie oparcie i dostępny jest w pięciu kolorach.

Dla osób, które wolą klasyczne, proste rozwiązania polecamy linię krzeseł KomfortMax Desert i KomfortMax Eco.

Inne krzesła biurowe Premium dostępne w naszym sklepie:

Najlepsze krzesła do biura - ROSART

Wszystkie krzesła dostępne w ofercie ROSART objęte są 2-letnią gwarancją. Jakość krzeseł biurowych Premium wynikają z użycia najlepszej jakości komponentów, sprawdzonych materiałów oraz nakładu pracy, jaki trzeba włożyć, aby służyły przez lata. Śmiało można powiedzieć, że są to najlepsze krzesła do biura dostępne na rynku, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych Klientów.

Większość krzeseł dostępnych jest z darmową wysyłką w 48h, już przy zamówieniu od jednej sztuki. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. To, co wyróżnia nas spośród konkurencji to bogata oferta produktów oraz szeroki wybór wyposażenia.