Krzesła i fotele do gabinetu kosmetycznego

Poznaj najlepsze krzesła do gabinetu kosmetycznego

Krzesła do salonu kosmetycznego to niezbędny element wyposażenia każdej pracowni kosmetycznej, zakładu fryzjerskiego, spa czy salonu piękności. Muszą być funkcjonalne, wygodne, ale także trwałe, by służyć przez lata zarówno właścicielom firm, jak i klientom. Krzesła do gabinetu kosmetycznego ROSART wyróżnia klasyczny design, dlatego sprawdzą się także w zakładach produkcyjnych, biurach, punktach usługowych, laboratoriach, placówkach zdrowia, marketach, hurtowniach czy sklepach.

Kategoria: Krzesła do salonu kosmetycznego

Aktywne filtry

Krzesła do salonu kosmetycznego

Hokery kosmetyczne

Hoker kosmetyczny to specjalny taboret kosmetyczny o nieregularnym kształcie, osadzony na kółkach lub stopkach. Służy przede wszystkim do wykonywania różnego rodzaju zabiegów, gdzie kosmetyczka lub fryzjer musi przez dłuższy czas przebywać w jednej pozycji. Siedzisko przypominające siodło dzięki swojemu wyprofilowaniu dopasowuje się do kształtu pośladków i wymusza na siedzącym wyprostowanie się, co pozytywnie wpływa na kręgosłup. Taboret typu “siodło” to także świetne rozwiązanie dla lekarzy, którzy podczas badania potrzebują nieograniczonego zakresu ruchów.

W ofercie sklepu ROSART znajdziesz taborety z możliwie jak najbardziej anatomicznie ukształtowanym siedziskiem, odporne na zanieczyszczenia i spełniające wszelkie wymogi sanitarne. Wykończenie z pianki integralnej klasyfikuje je jako produkty trudnopalne, a solidne kółka umożliwiają poruszanie się nawet po trudnych powierzchniach. Wybierając hoker na stopkach masz pewność, że stabilnie przylgnie do podłoża nie przesuwając się w żadną ze stron. W ofercie naszego sklepu znajdziesz dwa rodzaje taboretów kosmetycznych typu hoker - z podnóżkiem lub bez.

Fotele do salonu kosmetycznego

Fotel do salonu kosmetycznego to znany wszystkim taboret kosmetyczny z oparciem i miejscem na nogi, który używany jest głównie w salonach fryzjerskich. W większości przypadków jest osadzony na kółkach i ma możliwość obrotu wokół własnej osi o 360°. Fotel do gabinetu kosmetycznego musi posiadać również podłokietniki, na których swobodnie można umieścić ręce.

W naszym sklepie internetowym posiadamy zarówno fotele z podnóżkami, jak i bez podnóżków. To samo tyczy się podłokietników i mobilnych kółek, które mogą być zastąpione stopkami. Każdy fotel dostępny jest w sześciu kolorach, a do jego wykończenia została użyta ekoskóra. W zależności od konkretnego modelu fotele ROSART sprawdzą się w salonach kosmetyczno-fryzjerskich, zakładach produkcyjnych, biurach, punktach usługowych, laboratoriach, placówkach zdrowia, marketach, hurtowniach i sklepach.

Taborety kosmetyczne

Taboret kosmetyczny to rodzaj mebla służący do siedzenia podczas szybkich zabiegów kosmetycznych. Dzięki obrotowym kółkom w łatwy sposób przesuniemy go z miejsca w miejsce, używając do tego ciężaru ciała. Ma on proste, często tapicerowane siedzisko, wysokość regulowaną przez amortyzator gazowy i solidną, metalową lub plastikową podstawę.

To krzesło do salonu kosmetycznego dostępne jest w ROSART w różnych konfiguracjach. Do wyboru masz cztery kolory obić, taborety z podnóżkiem lub bez, na kółkach lub stopkach. Taborety z plastikową podstawą są nieco tańsze od tych z metalową, ale różnica w użytkowaniu jest niewielka. Wysokość zarówno jednych, jak i drugich można regulować, używając do tego manetki schowanej pod siedziskiem. Kolory taboretów mogą się nieznacznie różnić od siebie, co wynika z różnego naprężenia materiału. Nie wpływa to jednak na ich jakość wykonania i funkcjonalność.